1. امتحانات و تصحیح برگه تمام شد با کلی جوابای باحال که برای یکیشون لازمه یک پست جداگانه بنویسم چون زیادی با حاله

2. در یک جلسه امتحان تقلب 6 نفر صورتجلسه شده بود!! مراقب و ناظر و بنده امضا و تأیید کردیم. برای امتحان بعدی که رفتم یکی از برگه ها را یکی از مسئولان برگزاری امتحانات داد دستم و گفت این بهش تذکر داده شده و برگه ش تصحیح بشه!! گفتم این که تبعیض هست من یا همه رو تصحیح میکنم یا هیچکدوم. گفت نه این موردش فرق داشته و تقلبش زیاد نبوده و . (در واقع چرت گفت) بعد هم برگه رو گذاشت رو میز و محل رو ترک کرد. من هم برگه رو برداشتم که برم پیش معاون آموزشی و تکلیف رو روشن کنم. ولی بعد فکر کردم چه کاریه خوب میندازمش :) و وقتی تصحیحش کردم اصلا نیازی نبود بندازمش 8 میگرفت منم بهش دادم 8 و تامام

3. تصمیمم برای تعویض مدرسه پسرجان قطعی شد و فردا میرم پرونده شو بگیرم و ببرمش مدرسه جدید؛ برای ثبت نامش تو این مدرسه کلی اصرار داشتم و خودشم همینطور. بنام ترین و معتبرترین مدرسه شهر هست ولی چه فایده. کیفیتش به شدت افت کرده بود و امسال اصلا اونی نبود که انتظار داشتیم. پسر همکار محترم هم همون مدرسه میره و اتفاقا ایشون اومد و باهام صحبت کرد و متوجه شدم اونا هم ناراضی هستند با دو نفر دیگر هم ایشون صحبت کرده بود و یکیشون گفته بود من که اصلا پرونده پسرمو گرفته ام از مدرسه . و من و همکار محترم و اون یکی نفر که به نوعی ایشون هم همکار هستند، دیروز رفتیم مدرسه و با موسس مدرسه که تا دو سال پیش مدیر هم بوده صحبت کردیم و خود ایشون هم اعتراف کردند که کیفیت مدرسه افت کرده و البته تقصیرها رو انداختند گردن مدیر جدید به نوعی!! و گفتند خودشون مشکل قلبی دارن و نمیتونند مدیریت رو قبول کنند. هیچکدوم از خواسته های ما رو هم میشه گفت قبول نکردند و همش هم ی جوری برخورد کردند که نه سیخ بسوزه و نه کباب.

ولی از در مدرسه که آمدیم بیرون همکار محترم خیلی عالی جمع بندی کرد: خوب ایشون گفتند خودشون پیر شدند و از بقیه هم نمیشه انتظار داشت و خواسته های ما هم که هیچی؛ پس میاییم پرونده ها رو می گیریم و تمام

و این شد که قراره ما فردا اول وقت بریم برای گرفتن پرونده ها

مدرسه جدید هم مشخص شده که البته جدیدالتاسیس است ولی با مدیر با انگیزه و معلمان کارآمد

حالا امیدوارم سال بعد این موقع هم نظرم همین باشه :دی

ولی واقعا دلم میسوزه به حال مدرسه ای که تا همین دو سال پیش حرف اول رو تو این استان و حتی شاید منطقه میزد

مدرسه ای که با این که استعدادهای درخشان نبود ولی بهش اجازه داده بودند اسمش علامه حلی باشه که برای خودش برند هست

افسوس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها