اون کتابه بود که همزمان با ترجمه، تدریسش میکردم؟

خوب؟

تا ی جاهایی رسوندمش

یک روزی سر کلاس دانشجویان دکتری یادم نیست سر چه بحثی و چرا ولی احتمالا برای پز دادن و مطرح کردن خودم :دی به این کتاب و ترجمه و . اشاره کردم

یکی از دانشجوهای این کلاس لیسانس زبان داره و سالها زبان تدریس کرده و مدیر مدرسه بوده (فکر کنم حداقل 10 سالی از من بزرگتر باشه) و بسیار خانم باشخصیت و محترمی هستش و البته باهاشون زبان تخصصی داشتم و تنها کسی تو این سالها بوده که قبول داشتم و دارم به درد کار ترجمه میخوره

خلاصه ایشون تو همون کلاس گفتند استاد کمک نمی خواهید؟ 

گفتم چرا که نه؟ اتفاقا دست تنهام

هفته بعدش این خانوم نبود و یکی از آقایون همون کلاس که از تهران میاد اومد و اون هم برای همکاری ابراز تمایل کرد و گفت میتونه تهران هم بره سراغ انتشاراتی ها و .

خلاصه من موندم تو رودرواسی و نتونستم به این آقا بگم نه ولی خوب با توجه به همون شناخت از کلاس زبان تخصصی، تمایلی هم برای همکاریش نداشتم؛ البته وضعیتش بدک نبود ولی خیلی خوب هم نبود

القصه این جریان گذشت و من کلی طرح ریختم برای پیچوندن آقاهه ولی خوشبختانه خود آقاهه دیگه پیگیر نشد و طرح های منم بکر باقی موند برای فرصتهای بعدی:دی

و اما خانوم محترم داستان

ایشون شروع کردند به ترجمه یکی از فصلها که من دقیقا آخر همین هفته لازمش دارم

چون آخرین جلسه کلاس هم هست و نرسیدم کل کتاب رو ترجمه کنم و ایشون هم اون فصل رو مایل بودند انتخاب کنند چون رشته شون مدیریت آموزشی هست و این فصل هم مربوط به فرهنگ سازمانیه که با رشته خودشونم مرتبطه

حالا دیروز بهشون پیام دادم که با ترجمه چه می کنید؟ فکر میکنید کی تمام میشه؟

و ایشون سین کردند و جوابی ندادند :/ :/ !!!!!!!!!!!!!

اون هم آدمی که خیلی خیلی سریع تر از چیزی که فکرشو بکنی جوابت رو میده :/

حالا من موندم و حوضم

خودم شروع کردم همون فصل رو ترجمه کنم

فوقش اینه از خیر مثالها و حواشی میگذرم فعلا تا برسه به آخر هفته ترجمه

راستش هم دارم حرص میخورم هم نگران خانوم محترم هستم

ولی راست ترش بیشتر دارم حرص میخورم

به ویژه با توجه به این که سین کرده و حداقل میتونست بگه حالا حالاها تمام نمیشه

و به ویژه تر با توجه به این که میدونم داره کار میکنه و تهش یک فصل دو بار کار میشه که با توجه به حجم کاری که ما داریم اصلا موقعیت مناسبی برای موازی کاری نیست.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها