مدیر یکی از دفاتر معاونت آموزشی وزارت علوم مهمون لایو ایستاگرام انجمن بود درباره آموزش در دوره کرونا و عملکرد دانشگاهها

بعد طی صبحت هاش گفت: همین یک فرصت برای دانشجوها و به خصوص دانشجوهای شهرستانی هم هست. مثلا ما دانشجو داریم از شیراز میاد هر هفته باید کلی هزینه و وقت صرف رفت و آمد کنه. من دانشجو داشتم تو همین رفت و آمدها تصادف کرده و فوت شده و شاید بتونیم بگیم شهید شده چون در راه علم بوده. و فکر می کنم باید بعد از این دوره باز به فکر این دانشجوها هم باشیم و

حالا همین آدم استاد من بوده تو دوره دکتری

خیلی هم آدم شوخ طبع و بگو بخند و با روابط عمومی بالا 

ولی کسی که خیلی کلاسها رو جدی نمی گیره و یعنی اگر هم کلاسش رو از دست بدی چیز زیادی از دست ندادی

اما به شدت حساس بود روی حضور و غیاب

من هم دقیقا شرایط شهرستانی بودن و رفت و آمد رو داشتم

با این که یک ترم فقط سه تا درس داشتیم و یک ترم هم چهار تا درس؛ ولی برنامه رو تو دو روز تنظیم می کردند (اون موقع ایشون مدیر گروه ما بودند) :/

ترم سوم فقط و فقط دو تا درس داشتیم و من کلی خوشحال بودم که کلاسها تو یک روز برگزار میشه

ولی فکر می کنید ایشون چه کار کردند؟

یکی از درسها رو گذاشتند یکشنبه (تهران) و یکی دیگه رو سه شنبه (کرج)!!!!!!!!!!!

حداقل ترم های قبل ترش دو روز پشت سر هم بود ولی این بار یک روز هم فاصله بین کلاسها

من شاغل بودم پسرم شش سال بیشتر نداشت

و واقعا نمیتونستم یک روز وسط رو وایستم تهران یا کرج

یکشنبه صبح با هواپیما میرفتم کلاس تهران ظهر باز با هواپیما برمی گشتم

دوشنبه بعد از ظهر با قطار میرفتم کرج پیاده میشدم و میرفتم تا حصارک که صبح سه شنبه به کلاسم برسم و سه شنبه ظهر میومدم وایمستادم کنار جاده تا اتوبوس تهران- تبریز بیاد و سوار شم برگردم خونه

یعنی عملا 5-6 برابر تایمی که سر کلاس بودم صرف رفت و آمدم میشد

رفتم پیش همین ایشون که حداقل کلاسها رو بزارید دو روز پشت سر هم

و ایشون جواب دادند: دانشجوی دکتری باید دانشجوی تمام وقت باشه

گفتم: فعلا که من شدم مسافر تمام وقت

تنها دلسوزی که در حق من کردند گفتند هواپیما رو حذف کن خطرناکه

گفتم نمیتونم چون با وسیله دیگه باید کل هفته رو تو جاده باشم

خلاصه هیییییچچچچ کاری نکرد

و دم استاد روز سه شنبه گرم که به خاطر من کلاسهاش رو کرد دو هفته یک بار با دو برابر تایم معمول و این طوری من حداقل یک هفته فقط یکشنبه ها رو میرفتم کلاس و یک هفته جفت کلاسها رو

کاری ندارم 4 جلسه کلاس یکشنبه رو نرفتم :دی

ولی بحثم اینجاست که:

آقای دکتر ما ضد ضربه بودیم؟

فقط ما بودیم که باید تمام وقت در دانشگاه حضور می داشتیم؟

یا این که واقعا کرونا متحولتون کرده؟

دیشب دوست داشتم تو لایو اینا رو ازش بپرسم

ولی چه کنم که استادم بوده و نخواستم بی احترامی بشه بهشون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها