تو پست قبلی گفتم که ما روز شنبه قرار شد بریم پرونده بچه ها رو بگیریم

شنبه که رفتیم مدیر محترم فرمود سیستم داره به روزرسانی میشه و نمیتونه کارنامه بگیره که مهر و امضا کنه!!!

در حالی که قبلش به ما کارنامه داده بودند بدون مهر و امضا و فکر نمی کنم مهر و امضا داخل سیستم جا مونده باشه :دی

خلاصه ما فکر کردیم منظورشان همان کد انتقال هست

ولی همکار محترم گفت حداقل پرونده فیزیکی بهمون بدین

که اونا هم فقط پرونده سلامت رو دستمون دادند!!!

و فرمودند پرونده کامل چهارشنبه و شایدم یکی دو روز زودتر

روز یکشنبه من تماس گرفتم با مدرسه 

مدیر فرمودند بله سیستم درست شده ولی من فردا باید برم اکو (یکی یکی دارند پرپر میشن) و سه شنبه بیایید برای گرفتن پرونده

بگذریم که تو اون مدرسه ظاهرا یکی نیس که بتونه پرونده تحویل بده غیر مدیر

ما دوباره هماهنگ شدیم و سه تفنگدار اول وقت سه شنبه رفتیم برای گرفتن پرونده ها (ساعت حدود 8 صبح)

من ساعت 9 و نیم می باید آموزش و پرورش میبودم برای امضای قرارداد طرح پژوهشی جدید (بله بالاخره پروپوزال پذیرفته شد ولی قرارداد حقیقی بستم بدون محل کار و بنابراین امتیاز پژوهشی نداره برام ولی پول بیشتر داره) :دی

القصه ما رفتیم تو و سلام و علیک و پرونده بدین

کهههههههههههه

مدیر نامحترم رو به من کرد و فرمود: خانم ببخشید به شما نمیتونیم پرونده بدیم!! قانون هست پرونده فقط تحویل پدر داده بشه!!!!!!!!!!!!!

گفتم: الان شوخی می کنید دیگه. من اینجام و پرونده پسرم رو می گیرم

گفت: نه به خدا قانون هست

گفتم: قانون جدیده؟ امروز ابلاغ شده؟ ده روزه ما داریم میریم و میاییم نمیتونستید بگید؟

بعد گفتم قانون رو کی به شما ابلاغ کرده

چند نفر اسم برد و خلاصه تهش گفت مسئول امتحانات ناحیه یک

گفتم من الان میرم پیگیری می کنم 

اومدم بیرون 

پسرجان باهام بود و اشکم در اومده بود از حرص

به همسر زنگ زدم که اینطور شده و اونم گفت مرخصی ساعتی می گیره همون لحظه میره مدرسه

که رفته بود و دیده بود هنوز اون دو نفر دیگه تو دفتر هستند و مدیر گفته پرونده ها گم شده!!!!!!!!!!!!!!!!

همسر هم عصبانی و خشمناک :دی

خلاصه پرونده ها از کشو!!! پیدا شده بود و همسر که فکر میکرد ما از همون جا قراره بریم برای ثبت نام مدرسه جدید، پرونده رو تحویل همکار محترم داده بود که من مستقیم برم مدرسه جدید

من هم بعد از تماس با همسر با آموزش و پرورش (واحد پژوهش) تماس گرفتم و اونا هم استقبال کردند که زودتر برم

رفتم و کارم انجام شد و قرارداد امضا شد و ناظر مشخص شد و (اداره کل آموزش و پرورش استان)

بعد از اونجا رفتم سراغ رییس سنجش و امتحانات

که از قضا همونجا و از شباهت اسمی متوجه شدم دخترش این ترم با من درس داشته 

بهش گفتم: 

من درک می کنم مشکلاتی هست و این قانون برای خانواده های مشکل دار هست ولی:

1. چرا قانون یکطرفه است؟ اگر معیار قانون اساسی هم باشد، هیچکدام از والدین حق نداره فرزند رو به جایی ببره بدون اطلاع دیگری و عدم دسترسی اون. پس اگر این قانون برای جلوگیری از چنین اتفاقی است باید پرونده به شرط اطلاع هر دو نفر والدین جابجا بشه نه فقط پدر!

2. یک مرد جرأتش برای این که بچه رو بدون اطلاع مادر حتی از کشور خارج کنه خیلی بیشتر از یک زن هست و بنابراین باز این قانون منطقی نیست

3. من مشکلی ندارم؛ مدرسه هم منو میشناسه و بنابراین میدونه مشکلی ندارم و باز منطقی تر این هست که این قانون در مواردی اعمال بشه (اونم دو طرفه) که مدرسه یا والدین رو درست نشناسه یا بدونه مشکلی هست

4. من مشکلی ندارم و همون لحظه هم همسرم رفته و پرونده رو گرفته؛ ولی اگر من نیام و اعتراض نکنم در حق اون همجنسم که ممکنه مشکلی هم داشته باشه خودخواهانه برخورد کردم و اگر من امروز اعتراض نکنم فردا اجحاف بیشتری در حقم میشه

5. همین الان با یک خانم مدیر مدرسه دخترانه که اینجا بود صحبت میکردم گفت پدرها بیشتر شاکی هستد؛ فکر کن پدر کارگر روزمزد هست یا شهر دیگه ای کار میکنه و این براش مشکل ایجاد میکنه. چرا به جای صدور بخشنامه برای موارد خاص، برای همه ایجاد مشکل می کنیم؟؟

البته ایشون گفت بخشنامه وزارتی هست و از طرف اونها نیست

ولی من گفتم حداقل شما تو جلسات منطقه و کشور هستید این اعتراض رو به گوششون برسونید (هرچند خودم صد درصد مکاتبه میکنم و پیگیر میشم)

پ.ن: چقدر طولانی شدددددددددددددددد

پ.ن2: این رییس محترم در عین حال که هی همش به من حق دادند ولی فرمودند: نه خانوم الان قوانین داره به سمت یکسان سازی و عدالت پیش میره مثل همین قانون دیه که قرار شده دولت خودش نصف دیه خانوما رو بده و دیه زن و مرد برابر بشه

خوب آخه آقای محترم! اینجا هم باز چون نفعش برای آقایون بوده دارید قانون رو عوض می کنید دیگه

والا زنی که مرده و رفته چه فرقی براش داره که چقدر پول قراره به اون بازماندگان بوووووووووووووق برسه :))

مشخصات

آخرین جستجو ها