آخر مرداد سه فصل طرح پژوهشی آموزش و پرورش رو تحویل دادم؛ طبق قرارداد باید نصف مبلغ قرارداد رو بهم میدادن و نصف دیگه شم میموند برای تحویل کل طرح تا پایان دی ماه. تا همین پریروز خبری از آموزش و پرورش و پول و . نبود. یک بار خودم تماس گرفتم کارشناس پژوهششون گفت نه شما کار کنید با انگیزه تمام و اوکی هست و حتما این طرح ها رو میخوایم. ولی واقعیت اینه که با جیب خالی، انگیزه بالایی برای آدم نمیمونه. مخصوصا که طرح استانی هست و هزینه رفت و آمد و پرسشگر و . داره. و مخصوصا تر این که الان که سوم دی ماه هست ما هنوز حقوق آذرمون واریز نشده :/ بعد من با کدوم بودجه برم طرح اجرا کنم؟؟ 

القصه پریروز همون کارشناس پژوهش تماس گرفتند که مدیر پژوهش گفته طرح ها رو کامل و تأیید شده تا آخر دی تحویل بدین کلّ مبلغ قرارداد رو یکجا میدیم!!!

و من تازه رفتم فصل سه و بخشهایی از فصل یک رو خوندم که اصلا یادم بیاد روش اجرای کارم چی بوده :دی

و تازه متوجه شدم که هم مصاحبه هم دارم هم باید پرسشنامه بعد تحلیل مصاحبه ها بسازم 

یاااااااا علی

هیچی امروز سوالات کلی مصاحبه رو طرح کردم و تماس گرفتم با کارشناس پژوهش که برم تأیید بشه و خودم و یکی از دانشجوهای دکتری بریم برای مصاحبه

که ایشون فرمودند مرخصی هستند.

پ.ن: تو آسانسور با کلید سیبیلمو خاروندم حس کردم برای خودم مردی شدم :))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها