خطاب به ن میهنم، لطفا اگر نگران سرنوشت ایران، 
سرنوشت خود و دخترانتان هستید بدقت بخوانید و اگر موافق بودید به اشتراک بگذارید:
هر زنی که در جمهوری اسلامی رای می‌دهد  یعنی با صدای بلند به همه ی جهان می‌گوید: من قبول دارم که عقلم نصف مرد است، من می پذیرم که ارزشم نصف بیضه ی چپ مرد است، من تحقیر و حجاب اجباری را قبول دارم، من می پذیرم که شهادتم نصف مرد است اما هنگام رای گیری میتوانند از رای من برای تثبیت و حکومت بر من استفاده کنند، من می پذیرم که من حق قضاوت دادگستری را ندارم، من قبول دارم که ن توانایی وزارت یا ریاست جمهوری را ندارند، من می پذیرم که فرزندانم فقط به مرد تعلق دارند گرچه در دل و دامان من جان گرفتند و رشد کردند، من قبول دارم شوهرم میتواند چهار زن رسمی و ده ها زن صیغه بگیرد و حتی با دختر خوانده ی خود هم رابطه داشته باشد، من می پذیرم که از ارث و وراثت نصف مرد نصیبم شود و یا اصلا نشود، من قبول دارم مردها می‌توانند هر رابطه ی خارج از ازدواج با زن داشته باشند اما اگر روزی زن رابطه ی خارج از ازدواج داشته باشد باید سنگسار شود. من تحقیر را به هر شکل می پذیرم و قبول دارم که زن باید به هر شکل و در هر کجا به شهوات مرد پاسخ دهد. من می پذیرم اگر به من شد بجای مجازات م من باید مجازات شوم. و کلا قبول دارم که همیشه از من بعنوان ابزار و کالا استفاده شود چون من اصلا آدم نیستم!
——————-
جامعه ای که ن حقوق مساوی با مردان نداشته باشند جامعه ای بیمار و فاسد است همچون جامعه امروز ایران! 
#اختر_قاسمی

مشخصات

آخرین جستجو ها