برعکس همه که میگن دلشون برای محل کار و دانشجو و دیراومدنا و زودرفتناش تنگ شده یا برای غرغر کردن سر کلاس دانشجو و حواس پرتیش و

من از همین تریبون اعلام میکنم که دلم نه تنها برای هیچ کدوم از این لوس بازیا تنگ نشده حتی برای رعایت نظم و فعال بودن و اون دوتا دانشجو از 40 نفری هم که علاقه مند و با انگیزه بودند تنگ نشده :))

یعنی راستشو بخوام بگم تنها چیزی که این روزها دلم براش تنگ نشده کلاس درس هست 

و این اصلا هم معنیش این نیست که تدریس رو دوست ندارم

تدریس برای من زمانی هست که ذهنم از همه دنیا رها میشه و بنابراین برام بی نهایت لذت بخشه و گذر زمان رو حس نمیکنم

ولی:

1. این روزها خیلی چیزهای جذاب تری هست که ندارمشون و دلتنگشون هستم مثل باشگاه پیلاتس، مثل گشتن دنبال رنگ موی دلخواه، مثل پیاده روی، مثل خرید عید، مثل کلاس زبانم، مثل شهر جان، مثل خرید نون سنگک و .

که با این حساب جایی برای دلتنگی برای کلاس واقعا باقی نمیمونه

اگر نه من خیلی هم با محبتم :دی

2. به یک سری از کارهام تونستم برسم که عمرا با وجود کلاسها میشد انجامشون بدم

یکیشون طرح پژوهشی آموزش و پرورش بود که خوشبختانه قبل تعطیلات تمام شد و رفت پی کارش

دومیش چهار فصل ترجمه کتاب بود که از روی ویرایش قبلی انجام داده بودم و باید تطبیق میدادم با ویرایش جدید کتاب که واقعا وقتگیر بود (هر فصل حداقل سه روز زمان لازم داشت) و خوشبختانه اون هم دیروز تمام شد

فصل های 5 و 6 و 7 ویرایش جدید بود

فصل 8 رو همکار ترجمه کرده که امروز نشستم به کنترل کردنش

و متأسفانه باید بگم اصلا در حد انتظارم ظاهر نشده

و اینم به اندازه کافی وقتگیر خواهد بود شاید حتی بیشتر از سه روز وقت بخواد

و عجله کردم و قبل کنترل بهش گفتم بهش اعتماد دارم و فصل 9 رو شروع کنه

ولی میخوام بلافاصله خودم برم سراغ فصلهای بعدتر تا بیشتر از سه فصل دستش نباشه

چون واقعا برای من ویرایش خیلی خیلی خسته کننده تر از خود ترجمه هستش

می بینید واقعا خدا به من رحم کرده که فعلا کلاس ندارم :دی

+ داشتیم نون و ماستمون رو میخوردیما

خودم داشتم مثل بچه آدم برای نماینده کلاسها مطلب میفرستادم و تعیین تکلیف میکردم تا این که اعلام کردن باید از طریق سامانه آموزش آنلاین انجام بشه

و تا اینجا فکر کنم یکی دو نفر از اساتید در حد یک کلاس موفق شدن تشکیل بدن اونم طی دیروز و امروز فقط

من با گوشی صب رفتم ظاهرا اوکی بود ولی مثلا خواستم با لب تاپ برم که راحت تر باشم

صبونه رو زدم اومدم رو لبتاپ نرم افزارهای لازم رو نصب کردم بعد هرکاری کردم نرفت تو سایت

بعد از طرف مدیران سیستم دانشگاه خودمون پیام اومد که کلاسها رو از شنبه تشکیل بدین فعلا سیستم داره به روز رسانی میشه

این هزارمین بار هست که هر بار میگن درسته امتحان کنید بعد دو ساعت میگن نه نه دست نگه دارید تا اعلام کنیم 

خلاصه فعلا تا شنبه هم فرصت دارم که همین فصل 8 رو کنترل کنم 

من که بدم نمیاد :)))

مشخصات

آخرین جستجو ها